Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 26 d. Calvin Klein Boxer Baratos Calvin Klein Underwear Outlet Prienų „Žiburio“ gimnazijoje nuskambėjo skambutis, paskutinį kartą sukvietęs abiturientus į klases. Šiais metais mokyklą baigė 5 abiturientų klasės, iš viso – 118 mokinių.

IMG_7035

Gimnazijos aktų salėje netilo sveikinimai, skambėjo dainos ir visiems norėjosi pasakyti kažką, kas dar nebuvo nepasakyta, kas dar svarbaus nebuvo palinkėta. Calvin Klein Tanga Bikinis Calvin Klein Baratos Paskutinę nuotaikingą pamoką abiturientams vedė mažieji pirmokai iš „Ąžuolo“ progimnazijos. Culotte Calvin Klein Calvin Klein Ropa Interior Mujer Gimnazijos Seimas fiksavo savo draugų emocijas ir pristatė savo sukurtą nuotaikingą vaizdo klipą.

IMG_6990 IMG_7033

Pasisekimo, drąsos ir svajonių išsipildymo linkėjo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Kamblevičius, kuris 92-ąjai gimnazijos laidai padovanojo menininkės Aušros Deltuvienės sukurtą varpelį. Comprar Bragas Calvin Klein Calzoncillos Calvin Klein Hombre Šis varpelis – mokyklos skambučio simbolis, kuris, kaip linkėjo Seimo narys, kvies visus ir po mokyklos baigimo dar susirinkit, aplankyti savo mokytojus, prisiminti mokykloje praleistas akimirkas.

„Žiburio“ gimnazijoje kuriamos tradicijos – išlydint į naują gyvenimo etapą, abiturientams sodinamas medelis.