Audito komitetas: Valstybės kontrolė atskleidė sistemines valstybės turto naudojimo spragas

Seimo Audito komitete buvo išklausyta Seimo 2016 m. T Shirt Alexander McQueen Tanga Calvin Klein Mujer kovo 22 d. Short de Bain Philipp Plein priimtu nutarimu Valstybės kontrolei pavesto atlikti „Lietuvos energijos“ valdomos bendrovės „NT Valdos“ ir Karalienės Mortos mokyklos 2015 m. Polo Ralph Lauren Homme rugsėjo 11 d. T Shirt Fendi Homme Pas Cher Ropa Interior Calvin Klein Barata preliminariosios sutarties sudarymo ir vykdymo valstybinio audito ataskaita.Audito komitete

Valstybės kontrolieriai, atlikę valstybinį auditą, nustatė sisteminių problemų: Valstybės valdomų įmonių (VVĮ) dukterinės įmonės, sudarydamos sutartis, netaiko skaidrumo ir konkurencingumo principų, joms sudarytos sąlygos imtis bet kokios, su jų sektoriumi nesiejamos, veiklos. „Lietuvos energijos“ įmonių grupei priklausanti bendrovė UAB „NT Valdos“ užsiima nekilnojamojo turto vystymu – su energetikos sritimi nesusijusia veikla – ir atitinkamai yra nekilnojamojo turto rinkos dalyvė.

Taip pat auditoriai išdėstė sisteminius pastebėjimus dėl nenaudojamo ir jų tiesioginėje veikloje nereikalingo VVĮ ir jų dukterinių įmonių turto ir dėl nenaudingai nuomojamos bei neprižiūrimos valstybinės žemės.

Seimo Audito komiteto nariams daug klausimų sukėlė žemės patikėtinės funkcijas vykdančios Nacionalinės žemės tarnybos veikla, kuri nevykdydama vienos iš savo pagrindinių funkcijų – valstybinės žemės naudojimo kontrolės – nesidomi nei išnuomota valstybine žeme, nei joje esančiais pastatais.

Audito komitetas, siekdamas prisidėti prie valstybės valdomų įmonių veiklos efektyvumo užtikrinimo ir viso viešojo sektoriaus valdymo skaidrumo ir atsakomybės didinimo, parengė Seimo nutarimo dėl Valstybės kontrolės atlikto valstybinio audito ataskaitos rekomendacijų įgyvendinimo projektą, kuriame yra išdėstyti pasiūlymai Vyriausybei ir Nacionalinei žemės tarnybai dėl konkrečių problemų sprendimo.

Apgailestauju, kad neaiški VVĮ dukterinių įmonių veikla, nėra šių įmonių bendro sąrašo, todėl net nežinomas VVĮ dukterinių įmonių skaičius, o tai turėtų būti sprendžiama sistemiškai valstybės mastu. T Shirt Kenzo Homme Soldes Taip pat noriu padėkoti Valstybės kontrolei už akcentuotas sistemines įžvalgas, susijusias su valstybės turto valdymu bei valstybės valdomų įmonių specifika.

Kiek ilgai leisime pieno litro kainą prilyginti tuščios skardinės užstatui?

Paskutinę pavasario sesijos dieną Lietuvos socialdemokratų, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Liberalų ir Darbo partijų atstovai Seime užkirto kelią svarstyti Seimo nario Vytauto Kamblevičiaus inicijuotas Ūkio subjektų, perkančių-parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo pataisas, kuriomis buvo siekiama įpareigoti žalią pieną superkančius ir perdirbančius subjektus mokėti žalio pieno pardavėjams ne mažiau kaip 90 proc. Acheter Adidas Ultra Boost Europos Sąjungos vidutinės žaliavinio pieno kainos, atmetus realius kaštus susijusius su žaliavinio pieno surinkimu – paruošimu ir pristatymu į perdirbimo įmones, o pieno produktams mažmeninėje prekyboje taikyti ne didesnį kaip 15 proc. Yeezy Boost 350 Vente antkainio vidurkį.931_850_410_1

Seimo narys Vytautas Kamblevičius pažymėjo, kad antkainio ribojimas būtinas, nes kaimyninėje Lenkijoje 10 proc. antkainis mažmeninėje pieno produkto prekyboje yra savaime suprantamas tarp verslo partnerių, tačiau Lietuvoje labai dažnai taikomas net didesnis kaip 50 proc. Philipp Plein Soldes Homme antkainis.

Jau eilę metų Lietuvos kaime mažėjo ir ūkių, ir melžiamų karvių kiekis, o jau pusantrų metų tebesiplėtojanti pienininkystės žemų kainų ir supirkimo apimčių mažėjimo krizė link bankroto stumia didžiąją dalį iš 60 tūkst. T Shirt Dsquared Pas Cher Adidas Yeezy Boost 350 Homme Lietuvos kaimo ūkių, laikančių karves.

„Parduotuvėje 2,5 proc. T Shirt Kenzo Pas Cher Comprar Bikini Calvin Klein riebumo ekologiško pieno litro kaina yra apie 1,27 euro, o smulkiems pieno gamintojams už į perdirbimo įmonę pristatytą ekologinį pieną mokama vos 8-10 centų. Adidas Yeezy 350 Femme Calvin Klein Tanga Šiandien Lietuvos ūkininkai už 1 litrą pieno gauna tiek, kiek kainuoja tuščios gėrimo skardinės užstatas. Calzoncillos Calvin Klein Hombre Statistika yra negailestinga, nes Lietuvoje už litrą pieno ūkininkui mokama mažiausia kaina iš visų ES šalių. Chaussures Adidas Yeezy 550 Boost Taip pat Lietuva garsėja mažiausiosiomis tiesioginėmis išmokomis.

Savivaldybių išorės audito sistemos pokyčiai – būtini

Valstybės kontrolės atlikta kasmetinė savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų atliekamų auditų išorinė peržiūra parodė, kad nė vienos iš 2016 metais vertintų tarnybų negalima įvertinti kaip veikiančios be trūkumų.405833_112728545513922_875344649_n

Lyginant su ankstesnių metų atliktais peržiūros rezultatais, pastebėta, kad kai kurių tarnybų atliktų auditų kokybės lygis blogėja, o savivaldybėse iki šiol neišspręsta problema, kai tarnybose dirba tik vienas darbuotojas, todėl neįmanoma užtikrinti tinkamos audito kokybės kontrolės. Calvin Klein Ropa Interior Mujer Seimo Audito komitetas tikisi, kad komiteto parengtas Vietos savivaldos įstatymo projektas (Nr. XIIP-4253) dėl tarnybose dirbančių darbuotojų skaičiaus artimiausiu metu bus priimtas ir padės išspręsti šią problemą.

Mūsų tikslas, kad išorės audito sistema vietos savivaldoje veiktų efektyviai, o jos poveikį ir naudingumą, kaip efektyviau organizuoti veiklą ir taupyti lėšas, pajustų merai, viešojo sektoriaus subjektai ir savivaldybės gyventojai.

Plačiau nagrinėti savivaldybių išorės audito sistemos problemas planuojama ir birželio 8 d. Slip Calvin Klein Baratos Seimo I rūmų Konstitucijos salėje 14 val. Calvin Klein Bragas organizuojamoje konferencijoje „Savivaldybių išorės audito sistema Lietuvoje: patirtys, įžvalgos ir ateities iššūkiai“.

Prieniečius sveikino partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas R. Paksas ir Lietuvos Respublikos Seimo narys V. Kamblevičius

Šeštadienį Lietuvos Respublikos Seimo narys V. Ralph Lauren Pas Cher Calvin Klein Tanga Kamblevičius dalyvavo rajoninėje dainų ir šokių šventėje ,,Tykiai, tykiai Nemunėlis teka“. T Shirt Philipp Plein Homme Kartu su svečiais iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos V. T Shirt Philipp Plein Homme Pas Cher Culottes Calvin Klein Baratos Kamblevičius pasveikino prieniečius, palinkėjo tęsti gražias tradicijas, mylėti dainą ir šokį.

KAM viešųjų pirkimų skaidrumas kelia nerimą

Seimo Audito komiteto pirmininkas Vytautas Kamblevičius, atsižvelgdamas į Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) pateiktas išvadas dėl lauko virtuvės įrangos bei palapinių sutarčių įgyvendinimo, kreipėsi dėl tyrimo pradėjimo į STT. Calvin Klein Mujer Ropa Interior „Auksinius“ virtuvės įrankius kariuomenė įsigijo iš UAB „Nota bene“ – vienintelės bendrovės, pateikusios pasiūlymą šiam pirkimui. Nuo 2006-ųjų ši bendrovė yra laimėjusi virš penkiasdešimt skirtingos apimties Lietuvos kariuomenės skelbtų viešųjų pirkimų už bendrą beveik 30 mln. T Shirt Fendi eurų vertę. T Shirt Givenchy Pas Cher „Nota bene“ yra viena iš dešimties didžiausių Lietuvos kariuomenės tiekėjų.961_850_410_1

„Man didelį nerimą kelią ne tik šis „auksinių“ įrankių viešasis pirkimas, bet visi Lietuvos kariuomenės skelbti viešieji pirkimai už bendrą beveik 30 mln. Ropa Interior Calvin Klein Madrid eurų vertę iš įmonės „Nota bene“. Comprar Boxer Calvin Klein Baratos Manau, kad Specialiųjų tyrimų tarnyba privalo atidžiai išnagrinėti ir kitus kariuomenės skelbtus viešuosius pirkimus ir nustatyti, kas buvo atsakingas už biudžeto lėšų švaistymą.

Svajonių aitvarai atskrido į Prienų kultūros ir laisvalaikio centrą

Balandžio 29 d. Adidas Yeezy Boost 330 Pas Cher Prienų Kultūros ir laisvalaikio centre vyko tradicinis, penktasis, dainų–festivalio ir kūrybinių darbų konkursas skirtas Motinos dienai paminėti. Šiais metais konkursas pavadintas ,,Svajonių aitvaras”. Calvin Klein Ropa Interior Mujer Barata Konkurso iniciatorės – Aušra Deltuvienė, dailės mokytoja metodininkė, Ramunė Liutvynskienė, meninio lavinimo studijos ,,Ramunėlė“ vadovė. Acheter Adidas Yeezy Boost 550 Yeezy Boost 350 Vente Calzoncillos Boxer Baratos Konkurso globėjas – Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Kamblevičius, koordinatorė – partijos Tvarka ir teisingumas Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoja Prienų rajono savivaldybės tarybos narė Loreta Jakinevičienė. T Shirt Philipp Plein Homme Pas Cher Adidas Yeezy Boost Pas Cher Konkurse dalyvavo meninio lavinimo studijos ,,Ramunėlė” ugdytiniai, mokiniai iš Jiezno gimnazijos, ,,Ąžuolo“ progimnazijos, ,,Revuonos“ Skriaudžių, Pakuonio pagrindinių mokyklų, mažieji lopšelių-darželių ,,Saulutė“, ,,Pasaka“, ,,Gintarėlis auklėtiniai. Iš viso konkursui pateikta 300 darbų. Chaussures Adidas Yeezy 550 Boost Dalyviai suskirstyti į dvi amžiaus grupes: 3–6 ir 7–10 metų. Komisija išrinko 22 darbus–laureatus, kurie apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis bei 26 darbus, kurių autoriams įteiktos padėkos. Calvin Klein Underwear Baratos Dainų festivalyje dalyvavo 5 kolektyvai: meninio lavinimo studijos ,,Ramunėlė“, lopšelių-darželių ,,Pasaka“, ,,Saulutė“, ,,Gintarėlis“, ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos, Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos ugdytiniai. Jiems įteiktos padėkos ir saldūs prizai. Raudonų rožių žiedai sušildė visų renginyje dalyvavusių mamyčių, močiučių rankas.

Konkurso globėjas – Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Kamblevičius padėkojo konkurso sumanytojams, rengėjams už nuoširdų darbą, pasveikino mamytes su artėjančia Motinos diena. Vytautas Kamblevičius sakė: ,,mielosios mamytės, močiutės, Jūsų širdžių ir rankų šiluma kuria žemėje gėrį ir grožį. Adidas Yeezy Boost 550 Už viską, kas esame ir kuo dar tikimės tapti, dėkojame savo Mamoms. Short Philipp Plein Homme Ačiū, Jums, už gyvybę ir gyvenimą, širdies plakimą, alsavimą, žingsnių aidą. Adidas Yeezy 750 Homme Spinduliuokite laimę ir tikėjimą, tegul kiekviena Jūsų diena būna nepamirštama ir nepakartojama. Džiugios Jums Motinos dienos ir gražios šventės.IMG_5849 IMG_6067 mamyciu diebna 1

Sekmadienį Prienų skyriaus pirmininkas Vytautas Kamblevičius, ir jo pavaduotoja Loreta Jakinevičienė dalyvavo tradiciniame Motinos dienos paminėjimui skirtame renginyje, kuris vyko Užuguosčio šv. Philipp Plein Pas Cher Apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje. Yeezy Boost 750 Acheter Renginio organizatorė – Užuguosčio kaimo bendruomenės ,,Radasta“ pirmininkė Danutė Adamonienė.