Skriaudžiuose pagerbti krašto šviesuoliai

Kiekvienais metais vasario pradžioje į Veiverių seniūniją atkeliauja graži šventė, kurioje pagerbiami nusipelnę ir kraštą garsinantys žmonės, įvertinami jų darbai, profesinė, veikla, iniciatyvos. Šiais metais .,,Via Vera 2016“  šventės metu apdovanota 14 nominantų.

DSC_1371 DSC_1350

Nominancijos įteiktos: Egidijui ir Donatai Gyliams (Pagalba žmogui), Linai Kazlauskienei (Sveikatos apsauga), Daivai Macijauskienei (Sportas), Irenai Grinevičienei (Mokslas ir švietimas), Cezarui Pacevičiui (Visuomeninė veikla), Vidui Ruseckui ( Verslo plėtra), Ovidijui Drūliai (Kaimo plėtra), Loretai Krušinskienei (Išradingas Kaimo aplinkos gražintojas), Gabrielei Kveragaitei (Jaunimo lyderis), Valiui Januševičiui (Veiklumas ir iniciatyvumas), Ramintai Grėbliauskienei (Kultūra), Dalytei Raslavičienei (Patriotizmo ugdymas), Kęstučiui Vosyliui (Seniūnijos pasididžiavimas).

Nominantams dėkojo, įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanas Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Kamblevičius. Vytautas Kamblevičius pasidžiaugė, kad žmonių pagarbą ir įvertinimą pelnė ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus nariai: Lina Kazlauskienė, Daiva Macijauskienė, Cezaras Pacevičius, Loreta Krušinskienė.

Nominantus apdovanojo ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoja, Prienų rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkė Loreta Jakinevičienė, kuri įteikė padėkos raštus Irenai Grinevičienei  už nuopelnus mokslui ir švietimui, Daivai Macijauskienei už sportines iniciatyvas ir Ramintai Grėbliauskaitei už nuopelnus krašto kultūrai. Prienų rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininko pavaduotoja, tarybos narė, tautodailininkė Aušra Deltuvienė už išradingumą, kaimo aplinkos gražinimą padėkojo Loretai Krušinskienei, o Prienų rajono savivaldybės tarybos narys Cezaras Pacevičius už verslo plėtrą nuoširdų ačiū tarė Vidui Ruseckui.

DSC_1449 DSC_1454 (1)

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus informacija