Gerumas sušildo širdis

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms partijos Tvarka ir teisingumas Prienų skyriaus iniciatyva suorganizuota ,,Gerumo“ akcija. Laukdami stebuklingo meto kvietėme ne tik prisiminti visus gerus darbus, pagalvoti, ką nuveiksime ateinančiais metais, bet ir ištiesti pagalbos ranką. Akcijos nuotrauka

Akcijos globėjo – Lietuvos Respublikos Seimo nario Vytauto Kamblevičiaus, partijos Tvarka ir teisingumas Jiezno poskyrio, Juozo Bagušinsko, Prienų socialinių paslaugų centro Jiezno seniūnijos socialinės darbuotojos Gintarės Stankevičiūtės ir Sonatos Šalčiuvienės  iniciatyva gerumo ranka pasiekė Jiezno seniūnijoje gyvenančias daugiavaikes šeimas.  Tikimės, kad gerumo lašas sušildė mažuosius, suteikė jiems džiaugsmo, vilties ir tikėjimo. Už pagalbą organizuojant akciją nuoširdžiai dėkojame Ingridai Baranauskienei, Ingridai Vabolytei, Kristinai Sabaliauskienei, Jolantai Razmaitei, Jurgitai Deltuvienei, Rūtai Šimanskienei, Evelinai Stabačinskienei.

Už gražias iniciatyvas taip pat norime padėkoti Lietuvos Respublikos Seimo nariui, partijos Tvarka ir teisingumas Prienų skyriaus pirmininkui Vytautui Kamblevičiui, kuris jau kelerius metus dovanomis, prizais apdovanoja šventinės pasakos organizatorius bei dalyvius. Šiais metais šventinę pasaką ,,Turgaus aikštė“ sekė Prienų lopšelio – darželio ,,Pasaka“ ugdytiniai, Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos, Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos  priešmokyklinukai, šokių studijos ,,Solo“ šokėjai, Prienų meno mokyklos ir meninio lavinimo studijos ,,Ramunėlė“ mažieji dainininkai. Galime pasidžiaugti, kad  renginyje dalyvavo net 120 dalyvių. Jau tradicija tapo piniginėmis lėšomis paremti ir Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos mokytojų Irenos ir Kazimiero Drižilauskų organizuojamą renginį  „Kuriame pasaką“.

Taip pat norime išreikšti savo nuoširdžią padėką ir Sonatai Šalčiuvienei, kuri advento laikotarpiu kartu su partijos Tvarka ir teisingumas Prienų skyriaus moterimis kūrė įvairias puošmenas namams, pynė šventinius advento vainikus. Manome, kad ši graži tradicija – dalintis idėjomis, patirtimi, mokytis drauge ir kurti – bus tęsiama.

Partijos Tvarka ir teisingumas Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoja Loreta Jakinevičienė  

Šventinė pasaka sušildė mažuosius ir jų tėvelius

 Jau tapo tradicija, jog prieš Kalėdas į Prienus atkeliauja Šventinė pasaka. Renginio organizatorė – Meninio lavinimo studijos vadovė Ramunė Liutvynskienė, globėjas -  Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Kamblevičius. Šiais metais Šventinė pasaka vaikams, mokytojams, jų tėveliams parodyta gruodžio 9 d. Prienų Kultūros ir laisvalaikio centre.

Šventinę pasaką ,,Turgaus aikštė“ sekė  lopšelio-darželio ,,Pasaka“ ugdytiniai, ,,Ąžuolo“ progimnazijos, ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos  prieš mokyklinukai, šokių studijos ,,Solo“ šokėjai, Prienų meno mokyklos ir meninio lavinimo studijos ,,Ramunėlė“ mažieji dainininkai. Viso renginyje dalyvavo 120 dalyvių, kuriems padėkas ir dovanėles įteikė pagrindinis šio renginio rėmėjas ir globėjas – Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Kamblevičius.

_MG_7350 _MG_7344

 

Meninio lavinimo studijos vadovė Ramunė Liutvynskienė  

„Kuriame pasaką“

Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokytojų Irenos ir Kazimiero Drižilauskų iniciatyva jau 11 metų organizuojamas festivalis – konkursas „Kuriame pasaką“. Prienų rajono mokyklų 5-10 kl. mokiniai sukūrė 59 pasakas. Džiaugiuosi galėjęs prisidėti prie bei apdovanoti tris, pačių konkurso dalyvių išrinkus nominantus.

IMG_4069 IMG_4075 IMG_4084 IMG_4092 IMG_4095 IMG_4098

Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Kamblevičius