Sveikiname

Mieli socialiniai darbuotojai,

sveikinu įvairiose srityse socialinį darbą dirbančius profesinės šventės proga. Dėkoju

už Jūsų supratimą, kantrybę, jautrumą, rankų šilumą, toleranciją. Niekada

nepamirškite, jog esate labai laukiami, reikalingi. Sėkmės Jums, stiprybės, aplinkinių

pagarbos ir dėkingumo.

images

Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Kamblevičius

Paminėta Tarptautinė demokratijos diena

Partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyrius rugsėjo 15-ąją paminėjo Tarptautinę demokratijos dieną. Paminėti šią dieną paragino partijos pirmininkas europarlamentaras Rolandas Paksas, kuris yra Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europos frakcijos pirmininko pavaduotojas.

IMG_3507

Kalbėdamas apie demokratijos svarbą, Rolandas Paksas pabrėžė, kad mes buvome, esame ir būsime demokratiška, laisva ir nepriklausoma valstybė, piliečių visuomenė. Visuomenė, kuriai svarbus ir aktualus laisvas žodis, laisvi įsitikinimai, laisva nuomonė, mintis. Lietuvos Respublikos Seimo narys Prienų skyriaus pirmininkas Vytautas Kamblevičius prieniečius kvietė rugsėjo 15-ąją ateiti į Laisvės aikštę pabendrauti, išsakyti savo nuomonę apie demokratiją, laisvę, bendruomeniškumą.

Kaip mums sekėsi? Renginyje buvo įvairiai nusitekusių žmonių. Vieni buvo nedrąsūs, skeptiški, kiti kalbūs ir nusiteikę optimistiškai, pozityviai. Daugumai patiko pabendrauti išsakyti savo mintis, pastebėjimus. Visus susirinkusius maloniai nudžiugino ir staigmena, ir šventinės  vėliavėlės ir įteikti Europarlamentaro Rolando Pakso vardo rašikliai.

IMG_3529

 

Partijos Tvarka ir teisingumas Prienų skyriaus informacija