Paminėta Tarptautinė demokratijos diena

Partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyrius rugsėjo 15-ąją paminėjo Tarptautinę demokratijos dieną. Calvin Klein Boxer Hombre Paminėti šią dieną paragino partijos pirmininkas europarlamentaras Rolandas Paksas, kuris yra Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europos frakcijos pirmininko pavaduotojas.

IMG_3507

Kalbėdamas apie demokratijos svarbą, Rolandas Paksas pabrėžė, kad mes buvome, esame ir būsime demokratiška, laisva ir nepriklausoma valstybė, piliečių visuomenė. Visuomenė, kuriai svarbus ir aktualus laisvas žodis, laisvi įsitikinimai, laisva nuomonė, mintis. Lietuvos Respublikos Seimo narys Prienų skyriaus pirmininkas Vytautas Kamblevičius prieniečius kvietė rugsėjo 15-ąją ateiti į Laisvės aikštę pabendrauti, išsakyti savo nuomonę apie demokratiją, laisvę, bendruomeniškumą.

Kaip mums sekėsi? Renginyje buvo įvairiai nusitekusių žmonių. Vieni buvo nedrąsūs, skeptiški, kiti kalbūs ir nusiteikę optimistiškai, pozityviai. Tangas Calvin Klein Baratos Daugumai patiko pabendrauti išsakyti savo mintis, pastebėjimus.

Prienų tvarkiečiai partijos Tvarka ir teisingumas sąskrydžio talentų konkurso nugalėtojai

Liepos 11-12 d. respublikiniame partijos Tvarka ir teisingumas sąskrydyje prie Lūksto ežero dalyvavo net 105 Prienų skyriaus nariai. Šių metų sąskrydžio tema – ,,Lietuviais esame mes gimę!”. Pirmininkas V. Calvin Klein Bragas Kamblevičius, pavaduotojai L. Jakinevičienė ir C. Pacevičius dalyvavo partijos Tarybos posėdyje. Comprar Ropa Interior Calvin Klein

DSC_1594_720-Loreta ir Prienu skyr moterys (1)

Prienų skyriaus pirmininkas LR Seimo narys Vytautas Kamblevičius ir pavaduotoja Loreta Jakinevičienė džiaugėsi, kad šiame renginyje jau keletą metų Prienų skyrius dalyvauja labai gausiai. Anot, jų smagu, kad jau antri metai tampame nugalėtojai ne tik Talentų pasirodyme, bet ir sportinėse rungtyse. Šiais metais skyriaus nariai, kaip praėjusių metų Talentų nugalėtojai, kartu su Raseinių skyriaus partiečiais ir kolektyvu ,,El Fuego“ dalyvavo sąskrydžio atidaryme.

Aktyvūs prieniečiai buvo ir sportinėse rungtyse. Dalyvavome futbolo, pliažo tinklinio ir virvės traukimo rungtyse. Ropa Interior Calvin Klein Mujer Barata Džiaugiamės, kad virvės rungtyje tapome trečiosios vietos nugalėtojais. Kaip sakė sąskrydyje dalyvavę Prienų skyriaus nariai, smagu kiekvienais metais nuvykti į šį renginį, pabendrauti, pasportuoti, pasižiūrėti meninę programą ir akį veriančius fejerverkus.