Prienų tvarkiečiai partijos Tvarka ir teisingumas sąskrydžio talentų konkurso nugalėtojai

Liepos 11-12 d. respublikiniame partijos Tvarka ir teisingumas sąskrydyje prie Lūksto ežero dalyvavo net 105 Prienų skyriaus nariai. Šių metų sąskrydžio tema – ,,Lietuviais esame mes gimę!”. Pirmininkas V. Kamblevičius, pavaduotojai L. Jakinevičienė ir C. Pacevičius dalyvavo partijos Tarybos posėdyje. 

DSC_1594_720-Loreta ir Prienu skyr moterys (1)

Prienų skyriaus pirmininkas LR Seimo narys Vytautas Kamblevičius ir pavaduotoja Loreta Jakinevičienė džiaugėsi, kad šiame renginyje jau keletą metų Prienų skyrius dalyvauja labai gausiai. Anot, jų smagu, kad jau antri metai tampame nugalėtojai ne tik Talentų pasirodyme, bet ir sportinėse rungtyse. Šiais metais skyriaus nariai, kaip praėjusių metų Talentų nugalėtojai, kartu su Raseinių skyriaus partiečiais ir kolektyvu ,,El Fuego“ dalyvavo sąskrydžio atidaryme.

Aktyvūs prieniečiai buvo ir sportinėse rungtyse. Dalyvavome futbolo, pliažo tinklinio ir virvės traukimo rungtyse. Džiaugiamės, kad virvės rungtyje tapome trečiosios vietos nugalėtojais. Kaip sakė sąskrydyje dalyvavę Prienų skyriaus nariai,  smagu kiekvienais metais nuvykti į šį renginį, pabendrauti, pasportuoti, pasižiūrėti meninę programą ir akį veriančius fejerverkus. Anot jų, šiais metais visi liko sužavėti ir Prezidento, partijos pirmininko Rolando Pakso įspūdingomis aukštojo pilotažo figūromis.

Partijos Tvarka ir teisingumas Prienų skyriaus informacija