Konkurso „Žiemos improvizacijos. Sniego žmogus“ laureatų darbai LR Seime

Jau dešimt metų Prienų rajono moksleiviai, vėliau prie jų prisijungė ir kitų Lietuvos miestų ir miestelių kūrėjai, bando pasinerti į meno slėpinius improvizuodami žiemos tema. Jau dešimt metų jaunieji menininkai su žiema atsisveikina neįprastai, sukurdami jai ledo šventę. Polo Ralph Lauren Paris Jau dešimt metų vaikai mokomi stebėti daiktus, gamtą, žmones ir kuria grožį. Philipp Plein Pas Cher Jau dešimt metų vyksta rajoninė paroda konkursas „Žiemos improvizacijos. Sniego žmogus“.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jubiliejinės parodos „Žiemos improvizacijos. Sniego žmogus“ atidarymo proga LR Seimo narys Vytautas Kamblevičius pažadėjo, kad mokinių darbai bus eksponuojami LR Seime. Seimo narys savo pažadą ištesėjo. LR Seimo patalpose eksponuojami konkurso „Žiemos improvizacijos. Sniego žmogus“ laureatų darbai.

Į parodos Seime atidarymą vyko Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai, tapę laureatais, jų mokytojos. Džiaugiamės, kad kartu važiavo ir dviejų mokinių –Splendid Mykolo ir Kristupo – mamytės Diana Didla ir Diana Kupstienė bei Prienų rajono savivaldybės tarybos narė Loreta Jakinevičienė.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lietuvos Respublikos Seime mus visus svetingai pasitiko LR Seimo narys Vytautas Kamblevičius, Seimo darbuotojai. Parodą atidarė „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 9b klasės mokinys Kasparas Gudaitis. Jis visiems susirinkusiems padainavo dainą „Būkim draugais“. Sveikinimo žodį tarė Prienų rajono savivaldybės tarybos narė Loreta Jakinevičienė, ji pristatė parodą. Parodos konkurso „Žiemos improvizacijos“ idėjos autorė ir organizatorė, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos dailės mokytoja Aušra Deltuvienė pasidžiaugė, kad nuostabiais Prienų krašto mokinių darbais galės grožėtis LR Seimo nariai, darbuotojai, svečiai. T Shirt Alexander McQueen Sveikinimo kalbą pasakė LR Seimo narys Vytautas Kamblevičius. Jis pasidžiaugė, kad bendros viltys išsipildė – Prienų krašto vaikų darbai puošia Seimo patalpas. Seimo narys stebėjosi begaline mokinių fantazija. Jis kuriančius mokinius pavadino Lietuvos kultūros ateitimi ir palinkėjo tobulėti, tapti garsiais žmonėmis. Seimo narys padėkojo organizatorei Aušrai Deltuvienei ir visai komandai. Padėkos ir atminimo dovanos buvo įteiktos mokiniams, juos ruošusioms ir atlydėjusioms į LR Seimą mokytojoms, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos administracijai. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Alaburdienė. Ji dėkojo Seimo nariui ir įteikė 8a klasės mokinio Arijaus Jurevičiaus tapytą paveikslą. Visiems padėkojo ir mamytės. Jos džiaugėsi, kad vaikai yra pastebimi, skatinamas jų kūrybiškumas.

Po parodos atidarymo mokinių, mokytojų ir mamyčių laukė ekskursija po LR Seimą. Mokiniai buvo supažindinti su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla, įstatymų leidybos procedūra, institucijos struktūra ir kt. T Shirt Kenzo Homme Pas Cher Seimo koridoriuose vaikai išvydo ne vieną, tik per televiziją matytą politiką, o kiek džiaugsmo vaikams buvo, kai juos pakalbino keletas Seimo narių. Polo Philipp Plein Homme Pas Cher Ekskursijos pabaigoje vyko viktorina. Atidžiausi ekskursijos dalyviai buvo apdovanoti prizais. Philipp Plein T Shirt Homme Po viešnagės Seime laukė ekskursija Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose. Mokiniai susipažino ir su Lietuvos didinga istorija, ir su šių laikų Lietuvos Valstybės valdymo sistema.

Vaikai ir jų mokytojai gavo puikią dovaną.